3D šablona za teksturiranje Alkemija A5, Stamperia

4,51 

3D šablona za teksturiranje Alkemija A5, Stamperia, s motivima sove, ključa, srca, abecede i dekorativnih uzoraka.

Dostupno odmah

Besplatna dostava na adresu za narudžbe iznad 50 €

  • Check Mark Plaćanje pouzećem, karticama ili internet bankarstvom
  • Check Mark Mogućnost osobnog preuzimanja
  • Check Mark Popust od 10% iznad 70 €
  • card(1)
  • card(2)
  • visa
  • diners-club
Brzo i sigurno online plaćanje
Šifra proizvoda: Teksturna pločica 37048 MZM-116 Kategorije: , , Oznaka: Brand:   Stamperia

3D šablona za teksturiranje Alkemija A5 brenda Stamperia donosi bogat izbor motiva. O mističnih simbola i geometrijskih uzoraka do sova, ključeva i kaligrafskih natpisa. Izrađena je od kvalitetnog PVC-a, što je čini izdržljivom i višekratnom, a detalji su dovoljno precizni da se lako prenesu i na sitnije projekte.

Ova šablona posebno je praktična jer se može koristiti na različitim površinama: papiru, platnu, drvetu, tkanini, ali i na pastama za modeliranje i glinamolu. Dovoljno je nanijeti boju, pastu ili medij preko šablone i motiv će se pojaviti u reljefu ili kao jasan otisak. Na taj način dobivate savršene uzorke za izradu čestitki, albuma, art journala, mixed media projekata ili dekoriranje kutija i ukrasnih predmeta.

Osim u kombinaciji s pastama za teksturiranje, šablonu možete koristiti i s sprejevima, tintama ili pigmentima, što otvara još više mogućnosti u kreativnom radu. Ako volite modeliranje, odlična je i za stvaranje otisaka na glinamolu ili polimernoj glini, gdje motivi ostaju izraženi i nakon sušenja.

Zahvaljujući univerzalnim motivima i mističnom dizajnu, Alkemija je šablona koja će dodati posebnu notu svakom projektu, bilo da radite sitne detalje ili želite naglasiti cijelu površinu.

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “3D šablona za teksturiranje Alkemija A5, Stamperia”